Střechy Králík Hranice - Telefon Mobil
+420 777 011 659
Střechy Králík Hranice - Email E-mail
strechy-kralik@seznam.cz
Marcel Králík Hranice 753 61 Hranice IV
Drahotuše, Hranická 82

Pokrývačské práce | STŘECHY KRÁLÍK HRANICE

POKRÝVAČSKÉ PRÁCE

Pokrývačské práce neznamenají jenom pokládku střešní krytiny, ale i výběr správného materiálu na pokrytí střechy, příprava střechy pro možné budoucí problémy při plném provozu Vaší střechy, zateplování střech, pokládka střešních fólií, pokládka asfaltových pásů, pokládka šindele nebo betonových krytin. Pokrývačské práce často doplňují i drobné klempířské práce.

Samozřejmostí při rekonstrukci střech je odborná montáž všech střešních doplňků a střešních oken.

Aby byly naše služby na střeše komplexní, provádíme dále montáž hromosvodů, včetně revize, bourání a stavbu nových komínových těles plus lávek a stříšek.

POKRÝVAČSKÉ PRÁCE – HRANICE

Zabýváme se pokládkou střech všemi nabízenými krytinami na našem trhu. Na přání zákazníka je možno zajistit i materiály, které se nabízí i mimo náš trh, prostřednictvím naších dlouholetých dodavatelských firem. Tato spolupráce umožňuje pružné a rychlé dodávky přímo na stavby.

Naše firma STŘECHY KRÁLÍK HRANICE poskytuje i poradenskou a konzultační činnost a to jak přímo prostřednictví nás, tak i v koordinaci s dodavatelskými nebo výrobními firmami, aby střecha splňovala jak funkční, tak i estetické vlastnosti střechy.

DALŠÍ PRÁCE

  • Zajištění řeziva a ostatního materiálu
  • Doprava materiálu
  • Jeřábnické práce
  • Odvoz suti